CK Teta

Uherské Hradiště

Zájezdy autobusovou dopravou

Dopravu autobusem zajišťuje autobusová doprava GRACLA s. r. o. Otrokovice

Kampánie je země rozprostírající se u Tyrhenského moře v jižní části Itálie, jejíž hlavním městem je proslulá sluncem prozářená Neapol. Neapolský záliv se pyšní celou řadou archeologických památek, ale také nádhernou přírodou plnou hor a přírodních pláží.

Letovisko Lido Di Dante se nachází v oblasti Emilia-Romagna asi 150 km jižně od Benátek, 12 km od Ravenny, v nejúrodnější části Itálie, Pádské nížině. Emilia Romagna je krajem vína, slunce, pohostinství a dobrých služeb, proto každoročně přiláká mnoho turistů.

Letovisko LIDO DI DANTE se nachází v oblasti Emilia-Romagna asi 150 km jižně od Benátek, 12 km od Ravenny, v nejúrodnější části Itálie, Pádské nížině. Emilia Romagna je krajem vína, slunce, pohostinství a dobrých služeb, proto každoročně přiláká mnoho turistů.

Gargáno je poloostrov v Jaderském moři, který je součástí italského kraje Apulie. Pro svoji polohu bývá označován jako „ostruha italské boty“. Má rozlohu 2005 km² a žije na něm okolo dvou set tisíc obyvatel. Největším městem je Manfredonia na jižním pobřeží.

Ostrov Hvar je nejdelším chorvatským ostrovem s největším počtem slunečních dnů. Je dlouhý 68,2 km, široký 10,5 km, celková rozloha je 299,7 km2, délka pobřeží je 254,2 km. Nejvyšší vrch ostrova je Sv. Nikola - vysoký 628 m. Na ostrově žije 11.459 obyvatel

Itálie - Lido Di Dante Kemp Classe Letní tábor u moře CESTA KOLEM SVĚTA

- Kvalifikovaný pedagogický personál

- dětský zdravotník, doprava

- ubytování v plně vybavených mobilhomech

- strava 5x denně

- celodenní pitný režim

 - možnost bezlepkové diety

 - autobus k dispozici po celou dobu pobytu

 - výlet do delfinária