CK Teta

Uherské Hradiště

Zájezdy pro kolektivy a školy

Kampánie je země rozprostírající se u Tyrhenského moře v jižní části Itálie, jejíž hlavním městem je proslulá sluncem prozářená Neapol. Neapolský záliv se pyšní celou řadou archeologických památek, ale také nádhernou přírodou plnou hor a přírodních pláží.

Letovisko LIDO DEGLI SCACCHI se nachází v oblasti Emilia-Romagna, asi 100 km jižně od Benátek,  v nejúrodnější části Itálie Pádské nížině. Emilia-Romagna je krajem vína, slunce, pohostinnosti a dobrých služeb, proto každoročně přiláká mnoho turistů.

Letovisko LIDO DI DANTE se nachází v oblasti Emilia-Romagna asi 150 km jižně od Benátek, 12 km od Ravenny, v nejúrodnější části Itálie, Pádské nížině. Emilia Romagna je krajem vína, slunce, pohostinství a dobrých služeb, proto každoročně přiláká mnoho turistů.

Kampánie je země rozprostírající se u Tyrhenského moře v jižní části Itálie, jejíž hlavním městem je proslulá sluncem prozářená Neapol. Neapolský záliv se pyšní celou řadou archeologických památek, ale také nádhernou přírodou plnou hor a přírodních pláží.